KRBY - KACHLOVÁ KAMNA

O násFirma kamnaMHprofi byla založena v roce 1998. Zabývá se kompletní stavbou krbů a kachlových kamen. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností.

Řemeslo kamnář- krbař je krásné řemeslo, kde se spojuje řemeslná zručnost s technickým myšlením a také s uměleckým cítěním pro krásu, design a účelovost. Neřadíme se mezi běžné standardní kamnářské firmy, respektive developerské společnosti. Naši zákazníci nás oslovují především s požadavkem na nápadité zpracování grafických návrhů a kvalitní provedení práce. Firma Kamna MH profi  klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů při výrobě. Během našeho dlouhodobého působení na trhu v oblasti kamnářství a krbařství jsme vyzkoušeli mnoho krbových a kamnových vložek od různých výrobců. Následně jsme vybrali ty nejlepší. Materiálů je na trhu mnoho, a především naše vlastní zkušenosti nás dovedly k opravdu kvalitním a vhodným materiálům. Materiály, které výhradně používáme, patří mezi světovou špičku. Samozřejmostí těchto materiálů jsou veškeré certifikace a technické a bezpečnostní listy. 

Průběžně investujeme do profesionálních školení na nové technologie, pracovní postupy a speciální techniky.

Nabízíme vám především dlouhodobé zkušenosti, perfektní znalost oboru a vyjímečný materiál s bezproblémovou funkčností. Své řemeslo ovládáme a snažíme se veškeré práce provést s maximální pečlivostí a na profesionální úrovni. V rámci naší práce nabízíme i rychlý servis, opravy, záruční i pozáruční servis.